Strani nogometbudensliga

Kad ne zabija dobro asistira: hrvatski reprezentativac ključ pobjede Eintrachta

11. studenog 2018. - 21:33
2018-10-25T211706Z_1083597528_RC1F31E95D90_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-SGE-APL.JPG

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ante Rebić bio je asistent za prvi pogodak Eintrachta iz Frankfurta koji je u posljednjem susretu 11. kola njemačkog prvenstva na svom terenu svladao Schalke 04 sa 3-0 (0-0).

Rebić je u 61. minuti dodao loptu srpskom napadaču Luki Joviću koji je doveo Eintracht u vodstvo. Jović je u 73. minuti povisio na 2-0 da bi konačnih 3-0 postavio Haller u 80. minuti.

Rebić je odigrao svih 90 minuta za Eintracht koji je sada četvrti na ljestvici sa 20 bodova, koliko ima i peti Bayern, dok je Schalke 14. sa 10 bodova.

Tin Jedvaj odigrao je prvo poluvrijeme za Bayer iz Leverkusena u 0-3 (0-1) porazu na gostovanju kod RB Leipziga. Golove za domaće postigli su Poulsen (27, 85) i Klostermann (68).

19. travanj 2024 03:03