Fenerbahče u Istanbulu pobijedio Anderlecht

Piše (H)
8. studenog 2018. - 20:36
Anderlecht

U susretu 4. kola D skupine Europske lige Fenerbahče je u Istanbulu pobijedio Anderlecht sa 2-0 i ostao u igri za prolaz u drugi krug natjecanja, dok je belgijski sastav praktički ostao bez izgleda za prolaz.

Junak utakmice bio je francuski nogometaš Mathieu Valbuena koji je zabio prvi pogodak, a potom namjestio drugi gol domaćina.

Valbuena je doveo Fener u vodstvo u 71. minuti, a tri minute kasnije asistirao je Švicarcu Michaelu Freyu za 2-0. Sve nade belgijskog sastava u mogući preokret nestale su u 79. minuti kada je Zakaria Bakkali isključen zbog drugog žutog kartona.

Najbliže golu gosti su bili u 44. minuti kada je Adrien Trebel iz slobodnog udarca uzdrmao vratnicu.

Antonio Milić je odigrao cijeli susret za goste, dok Ivan Santini nije ulazio u igru.