Suigrači su se hvatali za glavu: Talijani svjedočili jednom od najbizarnijih autogolova sezone

Piše SN
5. studenog 2018. - 17:31
111autogol

U posljednjem susretu 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Udinese sa 1-0 postigavši pogodak u petoj minuti sudačke nadoknade.

Pogodak za pobjedu 'Rossonera' zabio je AlessioRomagnoli u posljednjim trenucima susreta. Nekoliko minuta prije gola domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Bram Nuytnick.

Ipak, kolo je bizarnim atuogolom obilježila momčad Chieva, točnije Emanuele Giaccherini koji je iz neobjašnjivih razloga išao vraćati loptu prsima svom vrataru i to u trenucima kada je ovaj ležao na travnjaku. Valja istaknuti kako je Chievo poražen u gostima kod Sassuola 2:0.

25. travanj 2024 18:48