Široki velemajstor kompenzacije: zbog ovakvih sudačkih odluka ćete početi sumnjati u sebe i svoje znanje o nogometu

Piše R.R.
30. listopada 2018. - 19:51
111penal

Za nogometnog suca Zorana Širokog vjerojatno ne bi niti čuli da nije na specifičan način dijelio pravdu na dvoboju srpske Superlige između Mladosti iz Lučana i subotičkog Spartaka. Domaćin je u zanimljivom dvoboju slavio s 2:1, a sva tri pogotka su postignuta iz kaznenih udaraca.

Barem po sažetku koji je na društvenim mrežama bilo je prilika i imalo se nešto i dobro vidjeti. Prvi kazneni udarac je u 45. minuti ispravno dosuđen.

I kada se pomislilo da bi rezultatom 1:0 dvoboj mogao i završiti odlučio se sudac Zoran Široki "proslaviti". U 90. minuti s prilično velike udaljenosti je vrlo jednostavno dosudio kazneni udarac. Nije imao nimalo dvojbi kod odluke iako je ova "akcija" izazvala burne reakcije domaćina, pa je bilo i isključenja trenera Nenada Milovanovića.