Strani nogometBriljantna partija

Hrvatski reprezentativac otkrio zašto je Real doživio debakl u El Clasicu: Nisu baš odigrali pametno u tim trenucima kad su lovili izjednačenje

Piše SN
29. listopada 2018. - 15:27
2018-10-24T185300Z_272756362_RC1D70DFB040_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-FCB-INT.JPG

Ivan Rakitić bio je jedan od glavnih aktera veličanstvene 5:1 pobjede Barcelone u velikom nedjeljnom El Clasicu, koji je gurnuo Real u još dublju krizu.

Hrvatski veznjak je u izjavi za Marcu još jednom prokomentirao veliki okršaj nakon kojeg je Barcelona preuzela vrh tablice, a Real gurnula na deveto mjesto sa sedam bodova zaostatka.

Raketa tvrdi da Real nije odigrao pametno te da je bitno olakšao posao njegovoj momčadi u trenucima kad je lovio izjednačenje. Barca je na poluvremenu imala sigurnih 2:0 i veliku dominaciju, no drugo poluvrijeme donijelo je drastičan preokret odnosa na travnjaku. Real je uraganski krenuo u nastavku, smanjio vodstvo golom Marcela u 50. minuti, a potom su se redale prilike gostiju, vratnica Modrića, velika prilika Benzeme...