Bavarci se dugo mučili, a onda u dvije minute riješili pitanje pobjednika

Piše (H)
23. listopada 2018. - 23:04
Bayern

U popodnevnim utakmicama 3. kola Lige prvaka minhenski Bayern je slavio u Ateni kod AEK-a s 2-0, dok su u Bernu Young Boysi i Valencia igrali 1-1.

Bayern našeg Nike Kovača se jako mučio na Olimpijskom stadionu, njemački prvak je igrao jako loše i bezidejno protiv defenzivne grčke momčadi.Konačno, u 61. minuti Bayern je došao do gola kada je udarac Robbena blokiran, a Javi Martinez odbijenu loptu volejem zakucava u mrežu. Drugi gol za Bavarce je uslijedio nakon samo dvije minute i prodora Rafinhe koji je na drugoj vratnici pronašao potpuno samog Lewandovskog i pogodak je bio neizbježan. Kovač sada može odahnuti jer je nakon velike krize uspio vezati dvije pobjede nakon što su u prvenstvu slavili kod Wolfsburga (3-1).

Marko Livaja nije bio u sastavu grčke momčadi. U ovoj sk...

19. travanj 2024 13:01