Strani nogometšpanjolska

Barcelona se lako obračunala sa Sevillom: Rakitić zabio zgoditak, pobjedu zasjenila ozljeda Messija

21. listopada 2018. - 01:31
2018-10-03T201855Z_912617982_RC146D094010_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-TOT-FCB.JPG

Nogometaši Barcelone zasjeli su na vrh ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući 4-2 (2-0) pobjedi protiv Seville na svom Camp Nou u susretu 9. kola, a posljednji pogodak za svoju momčad postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić u 88. minuti.

Rakitić je svoj drugi ovosezonski pogodak u Primeri postigao odlično reagiravši na jedan odbijanac te prizemnim udarcem iskosa s desne strane s otprilike 15 metara pogodio suprotni kut protivničkog gola. Njegovim golom Barcelona je povela sa 4-1.

Inače, Barcelona je vrlo rano riješila pitanje pobjednika golovima Philippea Coutinha u 2. i Lionela Messija u 12. minuti. Na 3-0 povisio je Luis Suarez u 63. minuti iz kaznenog udarca kojega je sam izborio. Sevilla je smanjila na 3-1 kada je udarac Pabla Sarabije s više od 20 metara na p...

24. travanj 2024 07:00