Nastavlja se agonija Milana, Šimić u porazu SPAL-a odigrao cijelu utakmicu

28. rujna 2018. - 10:11

U susretu šestog kola talijanskog nogometnog prvenstva Empoli i Milan su odigrali 1-1, dok je Sassuolo pobjedom protiv SPAL-a 2-0 skočio na treće mjesto.

Milan je bio bliži pobjedi, imao je vodstvo 1-0 od 10 minute i niz odličnih prilika, ali je domaći vratar Pietro Terracciano sjajno branio.

Milan je poveo autogolom Leonarda Capezzija u 10. minuti, a izjednačio je Francesco Caputo iz kaznenog udarca u 71. minuti. Milanu je to bio treći remi u nizu. Alen Halilović nije nastupio za goste.

U drugom susretu večeri Sassuolo je na gostovanju pobijedio SPAL 2-0 i skočio na sjajno treće mjesto ljestvice.

Pobjedu Sassuolu donijeli su Claud Adjapong golom u 59. minuti, te Alessandro Matri pogotkom u sudačkoj nadoknadi. ZaSPAL je cijeli susret odigrao Lorenco Šimić.