Strani nogometfrancusko prvenstvo

Pobjede Lyona i Marseillea: još uvijek drže priključak za superiornim PSG-om

27. rujna 2018. - 01:36
2018-09-26T185501Z_2115460362_RC17F95FC500_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-DIJ-LYO.JPG

U 7. kolu nogometnog prvenstva Francuske u srijedu je Lyon u gostima kod Dijona slavio sa 3-0, a Marseille je u sudačkoj nadoknadi svladao Strasbourg sa 3-2.

Gosti su poveli u 27. minuti golom Kennyja Lalae, ali je Marseille do poluvremena uspio preokrenuti rezultat, a strijelci su bili Dimitri Payet (41-pen) i Morgan Sanson (44). No, u 89. minuti Strasbourg dolazi do izjednačenja 2-2 pogotkom Nuna Da Coste. Ipak, u sudačkoj nadoknadi (90+1) Valere Germain donosi pobjedu Marseilleu, za kojeg nije mogao nastupiti stoper Duje Ćaleta-Car zbog crvenog kartona u prošlom kolu.

U pobjedi Lyona u gostima kod Dijona (3-0) dvostruki strijelac bio je Moussa Dembele (16, 19), a jedan gol zabio je Martin Terrier (35).

Lille, koji je odlično krenuo u novu sezonu, poražen je kod Bordeauxa sa 0-1, a ...

20. travanj 2024 17:59