Strani nogometbundesliga

Vratio se u velikom stilu: hrvatski reprezentativac zaigrao i zabio za svoj Eintracht

27. rujna 2018. - 01:14
2018-09-23T173953Z_2056078812_RC127B62BB70_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-SGE-RBL.JPG

Hrvatski napadač Ante Rebić bio je strijelac jedinog pogotka za Eintracht iz Frankfurta, koji je u srijedu izgubio od Borussije Mönchengladbach sa 1-3 u 5. kolu Bundeslige.

Rebić, koji je igrao od 62. minute, iskoristio je pogrešku suparničke obrane te je u 74. minuti zatresao mrežu. Pogotke za Mönchengladbach postigli su Pléa (56), Thorgen Hazard (65) i Elvedi (85).

Mainz i Wolfsburg odigrali su 0-0, a hrvatski krilni napadač Josip Brekalo, koji je odigrao cijeli susret za "vukove", pružio je dobru partiju, posebice u prvom poluvremenu, kada je u tri navrata zaprijetio golu protivnika. U 23. minuti Brekalo je pogodio stativu, a u 12. i 38. minuti njegove udarce zaustavio je vratar Mainza.

Borussia Dortmund je "razbila" Nuernberg sa 7-0, a strijelci su bili Larsen (9), Reus (32,...

19. travanj 2024 12:52