Lyon slavio u derbiju protiv Marseillea, isključen Duje Ćaleta-Car

24. rujna 2018. - 09:37

U derbiju šestog kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon je pobijedio Marseille 4-2, dok je prvak PSG na gostovanju porazio Rennes sa 3-1. Identičnim rezultatom Bordeaux je u derbiju začelja pobijedio Guingamp.

Junak utakmice bio je Bertrand Traore koji je postigao dva gola (51, 60), iznudio jedanaesterac, te crveni karton. Golove za 'lavove' zabili su i Houssem Aouar (27), te Nabil Fekir (74-11m), dok su strijelci za goste bili  Florian Thauvin (39) i Clinton N'Jie (82).

Marseille je utakmicu završio s igračem manje nakon što je u 83. minuti pocrvenio hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car koji je kao posljednji igrač obrane faulirao Traorea.

PSG je na gostovanju pobijedio Rennes sa 3-1 upisavši i šestu pobjedu. Domaćin je poveo u 11. minuti autogolom Rabiota, no PSG je u pos...

25. travanj 2024 10:09