Brozović u sudačkoj nadoknadi pogodio za pobjedu Intera

23. rujna 2018. - 00:46

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović pogotkom u sudačkoj nadoknadi utakmice osigurao je minimalni 1-0 (0-0) pobjedu milanskom Interu na gostovanju kod Sampdorije u Đenovi u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Brozović je u četvrtoj minuti nadoknade jakim udarcem sa 12 metara iskosa uspio "probiti" vratara domaćih Audera i donijeti tri boda svojoj momčadi.

Brozović je odigrao čitavu utakmicu za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u igru u 60. minuti.

Inter se ovom pobjedom bodovno izjednačio sa Sampdorijom, oba sastava imaju po sedam bodova te s Parmom dijele pozicije od šestog do osmog mjesta.

Ranije u subotu je hrvatski reprezentativac Marko Pjaca bio strijelac i asistent u 3-0 (2-0) domaćoj pobjedi Fiorentine protiv SPAL-a. Pjaca je svojim prvim golom za svoj ...

19. travanj 2024 22:33