Strani nogometliga prvaka

Derbi za prste polizati: Liverpool do pobjede stigao u drugoj minuti sudačke nadoknade

19. rujna 2018. - 01:02
2018-09-18T204433Z_1638164770_RC1AD9912640_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-LIV-PSG.JPG

Liverpool i PSG su odigrali sjajnu utakmicu. Domaćin je imao dva gola prednosti, PSG je uspio izjednačiti, no domaćin je u posljednjim trenucima stigao do tri boda.

"Redsi" su silovito ušli u susret i u prvih sedam minuta imali su pet kornera, no PSG je izdržao nalete domaćina. Francuzi su prvi put zaprijetili u 17. minuti kada je Cavani dobro pucao, no Alisson je obranio.

Daleko bolju igru domaćin je okrunio vodstvom u 30. minuti nakon što je Daniel Sturridge glavom zabio nakon odličnog ubačaja Andyja Robertsona. Šest minuta kasnije već je bilo 2-0. Juan Bernat je neopreznim startom oborio Georgionija Wijnalduma i turski sudac Cuneyt Cakir je pokazao na bijelu točku. James Milner je bio siguran za 2-0. U 40. minuti smanjio je Meunier nakon što se lopta odbila do njega u kaznenom ...

23. travanj 2024 08:54