Strani nogometMogli su doživjeti potop

Dramatična završnica na San Siru: inter u posljednje četiri minute izveo veliki preokret

18. rujna 2018. - 23:25
2018-09-18T184648Z_400442002_RC15EF998B10_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-INT-TOT.JPG

U drugom susretu B-skupine Lige prvaka Inter je velikim preokretom izborio pobjedu protiv Tottenhama 2-1 u svom prvom nastupu u Ligi prvaka nakon 2011. godine. Tottenham je imao vodstvo 1-0 i još nekoliko prilika, ali su 'Nerazzurri' u posljednjih šest minuta zabili dva gola.

Gosti su u prvom poluvremenu imali tri lijepe prilike, međutim nisu uspjeli svladati Samira Handanoviča. Eriksen je zaprijetio iz slobodnog udarca u 13. minuti, no slovenski vratar je bio spreman. U 37. minuti sjajnu priliku je ima Kane, ali je loše reagirao nakon što je već prošao Handanoviča, a u 42. minuti iz slobodnjaka je zaprijetio i Davies, no nije bilo promjene rezultata.

Tottenham je poveo u 54. minuti Eriksenovim golom. Danski veznjak je pucao, lopta je pogodila Mirandu i prevarila Handanoviča. I...

18. travanj 2024 12:02