Strani nogometliga prvaka

Poznati svi sudionici elitnog natjecanja: u 'ljepotici' Benfica slavila u Solunu, veliko iznenađenje u Salzburgu, šokantne dvije minute

30. kolovoza 2018. - 01:18
2018-08-21T205059Z_778440978_RC1EE2483D70_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-BBO-PSV.JPG

Nogometaši Benfice, PSV Eindhovena i Crvene zvezde posljednji su sudionici nogometne Lige prvaka. U 'ljepotici' večeri Benfica je u Solunu pobijedila PAOK 4-1 i nakon lisabonskih 1-1 izborila plasman u Ligu prvaka deveti put uzastopce.

Bila je to sjajna utakmica s pet golova i nizom prilika na obje strane. Domaćin je poveo u 13. minuti golom Aleksandra Prijovića nakon sjajne akcije u četiri poteza u kojoj su sudjelovali Pelkas, Vieirinha, Mauricio i strijelac Prijović. Međutim, radost grčkih navijača kratko je trajala i Benfica je sedam minuta kasnije izjednačila golom Jardela nakon ubačaja iz kornera.

U 26. minuti dogodio se možda i ključni trenutak utakmica. Domaći vratar Alexandros Paschalakis je s dvije neshvatljive pogreške poklonio gostima kazneni udarac kojeg je realizir...

25. travanj 2024 18:57