Strani nogometfrancusko prvenstvo

Hrvati nisu bili na travnjacima: Bordeaux bolji od Monaca, remi Marseillea

27. kolovoza 2018. - 01:47
2018-08-26T163411Z_975818891_RC1C9F1A0140_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-BOR-AMO.JPG

Nogometaši Bordauxa pobijedili su Monaco 2-1 u susretu trećeg kola francuskog nogometnog prvenstva, dok su Marseille i Rennes odigrali 2-2.

Toma Bašić nije nastupio za Bordeaux, nije bilo niti Danijela Subašića na vratima Monaca, a bez nastupa je ostao i Duje Ćaleta-Car u redovima OM-a.

Junak u pobjedi Bordeauxa bio je dvostruki strijelac Kamano pri čemu je drugi zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade. Domaćin je i ranije mogao do drugog gola, no Samuel Kalu je promašio kazneni udarac u 86. minuti. Gol za momčad iz Kneževine zabio je Pietro Pellegri, 17-godišnji talijanski napadač.

U posljednjoj utakmici dana Marseille i Rennes su odigrali 2-2. Gosti su nakon prvog dijela vodili 2-0, no OM je u nastavku izjednačio. Strijelci za Rennes bili u Bourigeaud (38) i Sarr (45), a z...

23. travanj 2024 17:06