Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

Inter opet razočarao: od sigurnog vodstva na kraju izvukli samo bod, šest komada Fiorentine

27. kolovoza 2018. - 01:29
2018-08-18T180659Z_1031942044_RC1AD6639000_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-CHI-JUV.JPG

Nogometaši Intera razočarali su svoje navijače i u susretu drugog kola talijanskog prvenstva. Nakon što su na otvaranju Serie A izgubili od Sassuola, u drugom kolu su na svom travnjaku odigrali 2-2 protiv Torina.

Inter je odigrao fantastično prvo poluvrijeme nakon kojeg je vodio 2-0, no očajan nastavak u kojem su gosti izjednačili i bili korak do pobjede.

Inter je započeo utakmicu s trojicom hrvatskih reprezentativaca u prvom sastavu. Od prve minute zaigrali su Ivan Perišić, Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko. I upravo je Perišić doveo "Nerazzurre" u šestoj minuti. Nakon dugačke lopte Mauro Icardi je kod korner zastavice uputio prizemnu loptu u kazneni prostor, a na nju je naletio Perišić i zakucao je za vodstvo. U 32. minuti među strijelce se upisao Stefan de Vrij i u tim se trenuci...

18. travanj 2024 05:36