Strani nogometnaši dobili naše

Spektakularan derbi u Belgiji: branitelji naslova stigli do pobjede, hrvatski reprezentativac asistirao za izjednačenje

Piše PSD
26. kolovoza 2018. - 20:16
111bel

Club Brugge je slavio u velikom derbiju protiv Anderlechta i tako preuzeo vrh belgijske Jupiler lige. Momčad Ivana Leke za koju nastupaju hrvatski vratar Karlo Letica i Matej Mitrović bili su bolji s 2:1 od Ivana Santinija i Antonija Milića koji brane boje Anderlechta.

Brugge je poveo već na samom otvaranju utakmice, točnije u 3. minuti kada je mrežu pogodio Emmanuel Dennis. Ipak, već u 19. minuti stiglo je izjednačenje Anderlechta. Ubačaj je stigao s lijeve strane, Santinije petom odigrao/propustio za Knowledgea Musona koji nije imao težak posao. Pitanje je je li Santini baš ovako želio odigrati za Musona, ali kako god bilo u službenoj statistici vodi se kao asistent.

Do kraja poluvremena zabio je za domaćine i Ruud Vormer u 43. minuti i tako postavio i konačni rezultat 2:1....

19. travanj 2024 03:30