Strani nogometsve otvoreno

Prvi dvoboji play-off runde Lige prvaka: pobjeda PSV-a, remi u Lisabonu i Beogradu

22. kolovoza 2018. - 01:25
2018-08-21T210514Z_550781427_RC18707FDBA0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-BBO-PSV.JPG

Nogometaši PSV Eindhovena pobijedili su na gostovanju BATE Borisov sa 3-2 u prvom susretu završne runde kvalifikacija za plasman u Ligu prvaka, dok su preostale dvije utakmice završile bez pobjednika. Benfica i PAOK su odigrali 1-1, dok su Crvrena zvezda i RB Salzburg igrali bez golova.

BATE Borisov i PSV Eindhoven su odigrali odličnu utakmicu prepunu preokreta, a na koncu su slavili gosti 3-2.

BATE je poveo u devetoj minuti golom Jassea Tuominena, a izjednačio je Gaston Pereiro iz jedanaesterca u 35. minuti. Nizozemci su okrenuli rezultat u 61. minuti lijepim golom Hirvinga Lozana sa 20-tak metara. U 88. minuti je Aleksander Hleb izjednačio, no već u idućoj minuti PSV je stigao do novog vodstva golom Donyella Malena. Jose Tasande je ubacio s lijeve strane, a Malen glavom zabio za po...

26. travanj 2024 01:14