Strani nogometpremiership

Newcastle propustio veliku šansu za gostujuću pobjedu: vratar Cardiffa u šestoj minuti sudačke nadoknade obranio jedanaesterac

18. kolovoza 2018. - 18:03

U prvom susretu drugog kola engleskog nogometnog prvenstva Cardiff City i Newcastle United su pred 30.720 gledatelja odigrali 0-0 nakon što su gosti u posljednjim trenucima susreta promašili jedanaesterac.

Tragičar utakmice postao je Brazilac Kenedy koji je u šestoj minuti sudačke nadoknade imao jedanaesterac za pobjedu. No domaći vratar Leonard Etheridge je obranio njegov udarac.

Gosti su od 66. minute igrali s igračem manje nakon što je Isaac Hayden zaradio crveni karton zbog oštrog prekršaja.

Oba sastava osvojili su prvi bod ove sezone nakon što su u prvom kolu upisali poraze. Cardiff je izgubio od Bournemoutha (0-2), dok je Newcastle poražen od Tottenhama (1-2).

24. travanj 2024 05:36