Strani nogometIgraju izvrsno

Maksimalan učinak: četvrta pobjeda Anderlechta, nekadašnji Hajdukov stoper asistent

18. kolovoza 2018. - 01:31
antonio_milic6-011214

Nogometaši Anderlechta nastavili su pobjednički niz i u 4. kolu belgijskog prvenstva, u kojem su pred svojim navijačima svladali Mouscron sa 2-0.

Jedina razlika u odnosu na pobjede ostvarene u prva tri kola, jest da se među strijelce nije upisao povremeni hrvatski reprezentativac Ivan Santini, koji je u prva tri nastupa za svoj novi klub postigao čak sedam pogodaka.

No, u ulozi asistenta kod drugog pogotka bio je drugi hrvatski nogometaš u Anderlechtu, 24-godišnji branič Antonio Milić. Strijelci za domaću momčad bili su Trebel u 38. minuti i Dimata u 63. minuti. Santini je igrao do 89. minute.

Anderlecht je u vodstvu s maksimalnih 12 bodova iz četiri nastupa te gol-razlikom 13-4. Drugi je aktualni prvak Club Brugge sa devet bodova iz tri utakmice.

18. travanj 2024 16:38