Japanci iskoristili prednost igrača više: potegli Kagawa i Honda, Kolumbijci nisu imali toliko snage u svojim redovima

19. lipnja 2018. - 18:07
2018-06-19T120909Z_870065847_RC162055B7F0_RTRMADP_3_SOCCER-WORLDCUP-COL-JPN.JPG

U susretu 1. kola H skupine SP-a u utorak su u Saransku nogometaši Japana svladali favorizirane Kolumbijce sa 2-1 (1-1), ali treba istaknuti da je Kolumbija gotovo cijeli susret imala igrača manje.

Za favorizirane Kolumbijce početak susreta bio je šokantan, već u 3. minuti crveni karton i penal za Japan. Naime, veznjak Carlos Sanchez je rukom zaustavio udarac Shinjija Kagawe i slovenski sudac Skomina dosudio je penal za Japance, a Sanchez je dobio crveni karton. Kagawa je realizirao penal i Japan je u 6. minuti poveo 1-0.

Unatoč rezultatskom zaostatku i igraču manje, Kolumbija je zadržala koncentraciju i napadačke ambicije. To je urodilo dvjema prigodama u kojima se našao Falcao. U 13. minuti, nakon ubačaja u kazneni prostor iz slobodnog udarca, Falcao je pucao, ali ravno u vratara ...

19. travanj 2024 13:58