Strani nogomet'projektil' pod gredu

Brekalo zabio u prevažnoj pobjedi Wolfsburga

18. svibnja 2018. - 01:29
Brekalo

Nogometaši Wolfsburga napravili su veliki korak prema zadržavanju mjesta među njemačkim prvoligašima, nakon što su u četvrtak na svom terenu pobijedili Kiel sa 3-1 u prvoj utakmici doigravanja za mjesto u elitnom razredu njemačkog nogometa, a među domaće strijelce upisao i 19-godišnji hrvatski napadač Josip Brekalo.

Wolfsburg je poveo golom Origija u 13. minuti, a izjednačio je Schnidler u 34. minuti, nakon što je Drexler prošao po lijevom boku i ispremiješao obranu domaće momčadi te uputio idealnu loptu u sredinu za strijelca.

U 40. minuti Wolfsburg je poveo pogotkom Josipa Brekala koji je natrčao na odbijenu loptu i sa ruba kaznenog prostora uputio 'projektil' koji je završio pod gredom i u gostujućoj mreži.

Konačnih 3-1 postavio je Turčin Yunus Malli, ali najveći ...

19. travanj 2024 00:46