Strani nogometprvi poraz

Zagorčali im proslavu titule: Levante srušio Barcelonu u susretu s devet golova

14. svibnja 2018. - 01:13
2018-05-13T201650Z_1360726173_RC1563510750_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-LVT-FCB.JPG

U 'ljepotici' 37. kola španjolskog nogometnog prvenstva Levante je pobijedio Barcelonu 5-4 nanijevši katalonskom velikanu prvi poraz ove sezone.

Barca je do ove utakmice imala 27 pobjeda i devet neodlučenih susreta i činilo se kako će sezonu završiti bez poraza. Posebice što nikada nije izgubila od Levantea. No, za sve uvijek postoji prvi put.

Barcelona, koja je nastupila bez Lionela Messija, se toliko opustila da je nakon 56 minuta igre gubila 1-5, pa je u nastavku dvoboja španjolski prvak ubacio u brzinu više kako bi ublažio poraz.

Posljednji put Barcelona je primila pet golova u prosincu 2003. godine kada je izgubila na gostovanju kod Malage sa 1-5.

Levante je poveo već u devetoj minuti, a strijelac je bio Emmanuel Boateng. Isti je igrač u 30. minuti zabio i za 2-0, a do poluvr...

18. travanj 2024 18:03