Strani nogometpropala sezona

Sassuolo šokirao San Siro: Inter porazom najvjerojatnije ostao bez Lige prvaka:

13. svibnja 2018. - 01:44
2018-04-28T202815Z_2053170883_RC1A4B3BC430_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-INT-JUV.JPG

U dvoboju pretposljednjeg, 37. kola Talijanske lige Inter je na San Siru izgubio od Sassuola s 1-2 i najvjerojatnije ostao bez plasmana u Ligu prvaka.

Interu je trebala pobjeda protiv Sassuola, kojemu ova utakmica uopće nije bila bitna, ali su gosti preko Politana (25) i Berardija (72) šokirali Milano. Rafinha je u 79. minuti smanjio na asistenciju Ivana Perišića, ali slavni Inter nije uspio izbjeći poraz. Perišić je odigrao cijelu utakmicu, kao i Marcelo Brozović.

Inter je ostao peti s 59 bodova, dva manje od Lazija, koji sutra pobjedom kod Crotonea može osigurati četvrto mjesto i Ligu prvaka.

U nevažnoj utakmici Benevento je kod kuće slavio protiv Genoe s 1-0 golom Diabatea u 87. minuti. Benevento je već odavno ispao i slovi kao najslabija momčad u ligama Petice, a ovo im j...

24. travanj 2024 09:46