Santini zabio Subašiću, 18-godišnji Sylla s prva dva pogotka u karijeri osigurao pobjedu Monacu

6. svibnja 2018. - 21:42

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je strijelac za Caen protiv Monaca u susretu 36. kola francuskog nogometnog prvenstva, ali taj pogodak nije bio dovoljan niti za bod jer je njegov sastav izgubio sa 1-2 (1-1) na svom terenu.

Santini je u 40. minuti sjajnim udarcem s vrha kaznenog prostora u sam gornji desni kut svladao našeg reprezentativnog vratara Danijela Subašića i tako poravnao na 1-1. No, pobjedu Monacu osigurao je 18-godišnji Moussa Sylla koji je postigao svoja prva dva pogotka u karijeri.

Sylla je spretno doveo Monaco u vodstvo u 12. minuti, a u prvoj minuti sudačke nadoknade još je jednom odlično reagirao pred domaćim vratima i osigurao važnu pobjedu Monacu u borbi za plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone.

19. travanj 2024 04:16