Strani nogometDan remija

Salah se izjednačio sa Shearerom, Ronaldom i Suarezom

21. travnja 2018. - 20:27
Salah

U 35. kolu Premier lige Liverpool je u subotu u gostima kod West Bromwich Albiona odigrao 2-2, iako je vodio 2-0.

Trener "redsa" Juergen Klopp malo je promiješao sastav jer ga u utorak čeka polufinale Lige prvaka protiv Rome. Hrvatski stoper Deajn Lovren bio je među onima koje je Klopp odmarao, te je ušao u igru tek u 84. minuti. No, u početnom sastavu bio je Danny Ings, koji rijetko igra, i već u četvrtoj minuti Ings dovodi u vodstvo Liverpool. Rezultat se nije mijenjao do 72. minute, kada je Mohamed Salah povećao vodstvo gostiju na 2-0.

Salahu je to bio 41. gol ove sezone u svim natjecanjima, a 31. u Premier ligi. Egipatski nogometaš ima priliku oboriti rekord po broju pogodaka u jednoj sezoni Premier lige otkad ona ima 20 klubova. Sada je sa 31 pogotkom izjednačen sa Alanom S...

24. travanj 2024 01:09