Igrači srpskog prvoligaša napravili neviđeni cirkus na terenu zbog suđenja

Piše SN
17. travnja 2018. - 20:54
čukarički sjeli na travnjak

Nove nevakidašnje scene stižu s nogometnih terena u Srbiji. U prvom kolu doigravanja za prvaka Srbije igrači Čukaričkog su, iznervirani odlukama suca Ilije Brdara, u 77. minuti susreta kolektivno sjeli na travnjak.

U utakmici u kojoj je u nedjelju Niški Radnički slavio 3:2, Brdar je dosudio sporan penal u 50. minuti susreta i pritom još i isključio igrača domaćih Stevanovića. Do kraja utakmice Čukaričkom je Brdar isključio još jednog igrača Puškarića te trenera Šarca.

Domaćini su se praktički cijelu utakmicu žalili na suđenje, a kada je jedan od igrača gostiju udario domaćeg nogometaša laktom u lice i pritom prošao nekažnjeno, potpuno su 'poludjeli' te čak i najavili istupanje iz lige. Nakon što su se strasti pomalo smirile, ipak su promijenili odluku.