Strani nogometpreimership

Chelsea velikim preokretom došao do pobjede na gostovanju kod Southamptona

14. travnja 2018. - 18:27

U prvoj utakmici 34. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je velikim preokretom došao do pobjede 3-2 (0-1) na gostovanju kod Southamptona, čime je londonski klub privremeno smanjio zaostatak za četvrtim Tottenhamom na sedam bodova u borbi za Ligu prvaka.

Kreator velikog preokreta je francuski napadač Olivier Giroud, koji je ušao u 61. minuti, a onda od 70. do 78. minute postigao dva od tri pogotka za 18. pobjedu momčadi Antonija Contea.

Domaća momčad povela je 2-0 golovima Tadića (21) i Bednareka (60). Tada je Conte odlučio u igru ubaciti Girouda, koji mu je vratio s dva pogotka, dok je Eden Hazard u 75. minuti izjednačio na 2-2.

Chelsea je došao do 60 bodova, sedam manje od trećeg Liverpoola i četvrtog Tottenhama, koji drža pozicije za plasman u Ligu prvaka. Southampton...

19. travanj 2024 05:37