Strani nogometpogledajte video

Nikola Kalinić ušao i spasio Milan

9. travnja 2018. - 00:57
Nikola Kalini

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić bio je strijelac za Milan koji je u posljednjem susretu 31. kola talijanskog prvenstva na svom san Siru odigrao 1-1 (0-0) protiv Sassuola.

Kalinić, koji je ušao u igru u 67. minuti, spasio je "crveno-crne" poraza odličnim potezom u 86. minuti. On je primio loptu na 10-ak metara od suparničkog gola te potom udarcem iz okreta zatresao mrežu. Bio je to peti prvenstveni gol Kalinića ove sezone. Imao je Kalinić veliku priliku i dvije minute ranije, no njegov udarac glavom je prošao preko gola, a naš je reprezentativac mogao donijeti i potpuni preokret u prvoj minuti sudačke nadoknade kada je još jednom pokušao glavom, ali taj udarac obranio je vratar Sassuola Consigli.

Inače, Sassuolo je poveo u 75. minuti preko Politana. ...

25. travanj 2024 09:33