Strani nogometDerby della Madonnina

Perišić, Kalinić i Brozović 'u ništa', Icardi se osramotio

4. travnja 2018. - 23:03
fgrttt

U jednom od najvećih derbija talijanskog nogometa Milan i Inter su na San Siru odigrali 0-0, a u susretu su nastupila trojica hrvatskih reprezentativaca - Nikola Kalinić u redovima 'Rossonera', te Ivan Perišić i Marcelo Brozović za 'Nerazzurre'.

Bio je to zanimljiv susret, u kojem je Inter bio bolji, ali nažalost, nije bilo pogodaka. Zanimljivo, za Inter je to bio peti derbi ove sezone u kojem nije bilo golova. Momčad Luciana Spallettija je odigrala 0-0 dva puta protiv Napolija, te po jednom protiv Juventusa, Lazija i sada Milana.

Tragičar 'Derbyja della Madonnina', kako zovu oglede Milana i Intera, bio je Mauro Icardi koji je u 56. i 89. minuti sa svega nekoliko metara promašio prazna vrata suparničkog gola. Interov napadač se uspio upisati među strijelce u 38. minuti, ali je pogo...

23. travanj 2024 08:58