Strani nogometosigurali polufinale

Ronaldov party u Torinu: sjajni Portugalac nokautirao talijanskog prvaka

4. travnja 2018. - 01:03
2018-04-03T201858Z_745385666_RC1175BD9350_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-JUV-MAD.JPG

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka Juventus je u utorak u Torinu protiv Real Madrida izgubio sa 0-3 (0-1), a dvostruki strijelac za "kraljeve" bio je Cristiano Ronaldo. Uzvrat je 11. travnja u Madridu.

Domaćini su rano doživjeli šok, a ponovno je koban za njih bio Cristiano Ronaldo. U 3. minuti Ronaldo je iz blizine zatresao mrežu nakon dodavanja Isca. U prošlosezonskom finalu Lige prvaka Ronaldo je bio dvostruki strijelac u pobjedi 4-1.

Rano primljeni pogodak ipak nije unio paniku u momčad Juventusa. Talijanski prvak brzo se oporavio i počeo je stvarati prigode. U 7. minuti šut Dybale blokirao je Sergio Ramos, a u 13. je pokušao Bentancur, ali ponovno se ispriječio Ramos.

Ipak, najbolju priliku Juve je imao u 23. minuti kada je Higuain pucao sa pet metara, ali Keylo...

19. travanj 2024 17:11