Strani nogometpremiership

City napravio novi korak prema tituli: Liverpool i Manchester United drže korak i čuvaju mjesto u Ligi prvaka

1. travnja 2018. - 01:54
2018-03-31T190029Z_1783763118_RC178FD7F960_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-EVE-MCI.JPG

Vodeći Manchester City u subotu je u gostima kod Evertona slavio sa 3-1, te je napravio još jedan korak ka naslovu prvaka.

Strijelci za Manchester City bili su Leroy Sané (4), Gabriel Jesus (12) i Raheem Sterling (37), a utješni pogodak za domaćine zabio je Yannick Bolasie (63). Hrvatski veznjak Nikola Vlašić ostao je na klupi za pričuve Evertona.

U 32. kolu Premier lige Manchester United i Liverpool upisali su pobjede, te su zadržali drugo, odnosno treće mjesto na ljestvici.

Nogometaši Liverpoola svladali su kao gosti Crystal Palace sa 2-1. Domaća momčad je do vodstva stigla u 13. minuti, kad je srpski nogometaš Luka Milivojević realizirao kazneni udarac kojeg je skrivio Liverpoolov vratar Karius. Gosti su u 49. minuti uhvatili zaostatak pogotkom Manea na asistenciju Milnera. Po...

19. travanj 2024 07:02