Strani nogometpremiership

Klubovi iz sjevernog Londona gaze: uvjerljive pobjede Tottenhama i Arsenala

11. ožujka 2018. - 23:44
2018-03-11T180119Z_417228812_RC1D9D0A7F40_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-BOU-TOT.JPG

Klubovi iz sjevernog Londona, Arsenal i Tottenham Hotspur, u nedjelju su ostvarili visoke pobjede u susretima 30. kola engleskog nogometnog prvenstva, Arsenal je na svom terenu svladao Watford sa 3-0 (1-0), dok je Tottenham kao gost nadigrao Bournemouth sa 4-1 (1-1).

Strijelci za "topnike" bili su Mustafi (8), Aubameyang (59) i Mkhitaryan (77). Gosti su imali priliku zakomplicirati utakmicu, ali kod 2-0 Deeney nije iskoristio kazneni udarac.

U Bournemouthu poveli su domaći preko Stanislasa (7), a do odlaska na odmor poravnao je Alli (35). U drugom poluvremenu "pijetlovi" su preokrenuli rezultat s dva gola Son Heung-mina (62, 87), dok je konačni rezultat postavio Aurier (90+1). No, kod rezultata 2-1 za Tottenham u 83. minuti poništen je pogodak Stanislasa jer sudac procijenio kako je on pr...

19. travanj 2024 03:55