Pochettino: Danas smo izgubili, ali sretan sam zbog načina na koji se to dogodilo

Piše SN
8. ožujka 2018. - 00:47
Pochettino

Juventus je u sjajnoj utakmici na Wembleyju maksimalno iskoristio svoje prilike i s 2:1 u gostima svladao odlični Tottenham. Talijanima je ova pobjeda donijela prolazak u četvrtfinale Lige prvaka i to nakon što su s domaćeg terena u London došli s ne toliko obećavajućih 2-2.

Za 'Staru damu' obećavajuće nije ni izgledao početak ove utakmice te se nakon pogotka Korejca Sona činilo da Spursi velikim koracima koračaju prema nastavku natjecanja, no drugo poluvrijeme utakmice donosi drugačiju priču i iskusniji Talijani u razdoblju od 64. - 67. minute golovima Higuaina i Dybale odnose veliku pobjedu iz Londona.

"Danas smo izgubili, ali sretan sam zbog načina na koji smo izgubili. Jako sam ponosan na svoje igrače. Nogomet nije noćna mora; možete pobijediti ili izgubiti. Poštujemo ide...

25. travanj 2024 21:08