Milan, Arsenal i Athletic Bilbao na korak od prolaska, Leipzig iznenadio Napoli, asistencija Roga

Piše (H)
16. veljače 2018. - 00:00
Milan

Nogometaši RB Leipziga priredili su iznenađenje pobijedivši na gostovanju Napoli 3-1 u prvom susretu 16-ine finala Europske lige. Atletico Madrid je na gostovanju deklasirao FC Kopenhagen 4-1, dok je Celtic pobijedio Zenit 1-0.

Napoli je poveo, međutim gosti su okrenuli rezultat s tri gola i načinili veliki korak prema nastavku natjecanja.

Domaćin je poveo u 52. minuti golom Adama Ounasa kojeg je uposlio hrvatski reprezentativac Marko Rog. Međutim, devet minuta kasnije Nijemci su izjednačili, a pogodak je postigao Timo Werner. Do potpunog preokreta došlo je u 74. minuti kada je Bruma zabio za 2-1 nakon brze kontre, a Werner je u sudačkoj nadoknadi potvrdio pobjedu gostiju. Rog je odigrao cijeli susret za Napoli.

Atletico Madrid je na gostovanju porazio Kopenhagen 4-1, premda su D...

24. travanj 2024 22:57