Strani nogometpogledajte video

Marin Tomasov zabio gol u teškom porazu Astane

15. veljače 2018. - 20:16
Marin Tomasov

U prvom susretu 16-ine finala Europske lige Sporting je na gostovanju pobijedio Astanu 3-1, a pogodak za domaći sastav zabio je hrvatski nogometaš Marin Tomasov.

Premda je Astana vodila na poluvremenu, Sporting je u prvih deset minuta nastavka okrenuo rezultat i ostvario pobjedu kojom je praktički osigurao plasman u osminu finala.

Domaćin je poveo u osmoj minuti lijepim golom Marina Tomasova. Bivši igrač Hajduka i Rijeke krasno se ubacio iza portugalske obrane te iz prekrasnog voleja s ruba šesnaesterca zabio za 1-0. Sporting je u završnici prvog dijela mogao izjednačiti, ali su Doumbia i Ruiz bili neprecizni. Međutim, Sporting je u prvih 10 minuta minuta nastavka okrenuo rezultat postigavši čak tri gola.

Gosti su izjednačili u 48. minuti golom Brune Fernandesa iz jedanaesterc...

20. travanj 2024 13:27