Ronaldo izveo dosad neviđen trik kod gola: 'Kako je ovo uopće moguće?'

Piše SN
15. veljače 2018. - 00:34
uuuzzz

Sjajna utakmica Reala i PSG-a na Santiago Bernebeuu (3:1) ponudila je sve ono što volimo u nogometu. PSG je u dugo očekivanoj nogometnoj poslastici šesnaestine finala Lige prvaka poveo golom Rabiota u 33. minuti i šokirao Madrid, a pravo olakšanje domaćim navijačima donio je Ronaldo, pogotkom s bijele u zadnjoj minuti prvog dijela.

Upravo je kod tog pogotka dogodila zanimljiva situacija koju je malotko primijetio u svoj onoj ludnici. Na internetu se pojavila usporena snimka koja pokazuje što se zapravo dogodilo kod izvođenja jedanaesterca. U trenutku kad je Portugalac dotrčao do bijele točke i lijevom nogom stupio u travnjak u zadnjem koraku, slučajno ili namjerno, lopta je odskočila, a udarac je iz žablje perspektive izgledao gotovo kao poluvolej. Lopta je, naime, bila u zraku u ...

19. travanj 2024 22:38