Ostalonastradala rebra i kvadriceps

Subašić se oglasio nakon 'bliskog susreta' s vratnicom: Najbitnije je da smo slavili u derbiju

Piše SN
5. veljače 2018. - 11:59

Monaco je izveo veliki preokret i svladao Lyon 3:2 u sinoćnjem derbiju 24. kola prvenstva Francuske, a uspjeh je tim veći jer je cijelo drugo poluvrijeme odigrao s desetoricom.

Loša vijest iz tog dvoboja je ozljeda hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića, koji je stradao prilikom pokušaja obrane Diazovog udarca sa 30 metara, kada je Lyon poveo u 12. minuti - pišu Sportske novosti.

Subašić se bacio prema desnoj stativi, te nezgodno doskočio i udario u okvir vrata, a riječ je o desnoj nozi jer se na nju više nije mogao osloniti. Naravno da ga je trener Monaca Leonardo Jardim odmah povukao iz igre, a na vrata je stao Seydou Sy.

On je kapitulirao u 27. minuti kada je za 0:2 pogodio Traore, ali Monaco se do poluvremena uspio rezultatski vratiti i izjednačiti. Najprije j...

17. travanj 2024 00:22