Strani nogomet'KRALJEVSKI' ZAOSTATAK ZA BARCOM

Real ponovno kiksao, Modrić odigrao dobru partiju na gostovanju kod jedne od najslabijih momčadi lige

4. veljače 2018. - 00:12

U subotu u 22. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je ponovno kiksao, u gostima protiv Levantea odigrao je 2-2.

Real je poveo u 11. minuti, Toni Kroos izveo je korner, a stoper Sergio Ramos glavom je pogodio mrežu.

U 42. minuti iz polukontre Emmanuel Boateng donosi izjednačenje Levanteu. No, Real ponovno vodi u 81. minuti pogotkom Isca, ali to mu nije bilo dovoljno da upiše pobjedu, jer je Giampaolo Pazzini u 89. minuti zabio za 2-2.

U dresu Reala Luka Modrić pružio je dobru partiju, dobro je gradio igru i pripremio je nekoliko opasnih situacije pred golom protivnika, ali njegovi suigrači su bili neraspoloženi.

Također, u 57. minuti Modrić je spasio mrežu Reala. Naime, nakon kornera Reala momčad Levantea krenula je u kontranapad, a jedini koji je to prepoznao na vrijeme...

19. travanj 2024 07:05