Ostalola liga

Barcelona se dugo mučila protiv Alavesa: Messi fantastičnim pogotkom iz slobobodnog udarca donio pobjedu

29. siječnja 2018. - 08:55

U 21. kolu španjolskog nogometnog prvenstva vodeća Barcelona je u nedjelju na Camp Nou protiv Alavesa slavila sa 2-1.

Alaves je poveo golom Johna Guidettia u 23. minuti i gosti su držali vodstvo sve do 72. minute, kada je Luis Suarez poravnao na 1-1.  Pobjedu Barci, za koju je Ivan Rakitić odigrao cijeli susret, donio je Lionel Messi pogotkom iz slobodnog udarca u 84. minuti.

Drugoplasirani Atletico iz Madrida je rutinski na domaćem terenu nadigrao pretposljednji Las Palmas sa 3-0. Gosti s Kanara održavali su "nulu" u prvih sat vremena, no potom su Griezmann (61), Torres (73) i Partey (88) osigurali nova tri boda domaćima.

Šime Vrsaljko nije konkurirao za nastup u momčadi Atletica, dok je Alen Halilović ostao na klupi Las Palmasa.

23. travanj 2024 04:19