Strani nogometu teškom stanju

Messi promašio penal, Espanyol srušio Barcelonu, u Madridu izboden navijač

18. siječnja 2018. - 00:07
hggggg

U prvom susretu četvrtfinala španjolskog nogometnog Kupa Espanyol je u gradskom derbiju pobijedio Barcelonu 1-0 prekinuvši crni niz u ogledima protiv Barce koji je trajao 29 utakmica.

Pogodak odluke zabio je Oscar Melendo u 88. minuti na asistenciju Marca Navarra.

Bio je to trenutak povijesti jer je Espanyol prvi put na svom stadionu Cornella de Llobregat, poznatijem kao Cornella-El Prat, koji je izgrađen 2009. godine, srušio slavnijeg i uglednijeg gradskog suparnika.  Bio je to ujedno i prvi poraz Barcelone od Espanyola u posljednjih 29 utakmica u svim natjecanjima.

I Barcelona je mogla do pobjede, ali je Lionel Messi u 62. minuti promašio kazneni udarac. Točnije njegov udarac je sjajno obranio domaći vratar Diego Lopez. Bio je to dvojben kazneni udarac kojeg je Ricardo de Burgos dos...

23. travanj 2024 21:21