Rakitić strijelac u visokoj pobjedi Barcelone

Piše (H)
12. siječnja 2018. - 00:29
Rakitić

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Rakitić bio je strijelac za Barcelonu koja je u uzvratnom susretu osmine finala Španjolskog kupa na svom Camp Nou svladala Celtu iz Viga sa 5-0 (4-0) i tako se nakon 1-1 iz prvog dvoboja prije tjedan dana plasirala u četvrtfinale.

Rakitić, koji je odigrao čitavu utakmicu za Barcelonu, postavio je konačni rezultat preciznim udarcem glavom s pet metara nakon kornera kojega je u 87. minuti izveo Dembele.

Utakmica je bila riješena u prvih pola sata nakon kojih je Barcelona ima 4-0. Lionel Messi je psotigao prva dva gola u 13. i 15. minuti, oba na asistenciju Jordija Albe, da bi Alba na asistenciju Messija u 28. povisio na 3-0. Luis Suarez je pogodio za 4-0 u 31. minuti.

Osim Barcleone, u četvrtak su se u četvrtfinale plasirali Sevilla i Espanyol. ...

19. travanj 2024 11:53