Strani nogomettragičar morata

Londonski derbi završio bez pobjednika: 'topnici' izvukli bod u drugoj minuti sudačke nadoknade

4. siječnja 2018. - 00:37
2018-01-03T214335Z_111681325_RC164A9C1DF0_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-ARS-CHE.JPG

U derbiju 22. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal i Chelsea su pružili sjajnu predstavu, a na koncu je završilo 2-2.

Bila je to utakmica s nizom prilika na obje strane, no Petr Čech i Thibaut Courtois su branili sjajno premda su oba vrata primila po dva gola.

Arsenal je vodio 1-0, Chelsea je potom okrenuo rezultat, da bi domaćin u sudačkoj nadoknadi izjednačio na 2-2. U posljednjim trenucima susreta 'Bluesi' su mogli i do pobjede, ali je Davide Zappacosta pogodio vratnicu.

Nakon prvog poluvremena u kojem je 'sijevalo' na obje strane, ali nije bilo golova, "Topnici" su poveli u 63. minuti golom Jacka Wilsherea. Izjednačio je Eden Hazard četiri minute kasnije iz kaznenog udarca, a potom je Marcos Alonso u 84. minuti doveo goste u vodstvo. Ipak, u drugoj minuti sudačke nadoknad...

19. travanj 2024 00:43