Strani nogometšok na jugu

Rog zaigrao, Napoli se osramotio

3. siječnja 2018. - 00:12
Marko Rog

Nogometaši Atalante priredili su iznenađenje plasiravši se u polufinale talijanskog Kupa nakon što su na gostovanju pobijedili lidera Serie A Napoli 2-1.

Gosti su poveli u 50. minuti golom Timotyja Castagnea, a na 2-0 povisio je sjajni Alejandro Gomes u 81. minuti. Tračak nade domaćinu vratio je Dries Mertens u 84. minuti, no u preostalom vremenu Napoli nije uspio izjednačiti.

Za domaćine je cijeli susret odigrao Marko Rog.

Atalanta će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta Juventus - Torino koji je na rasporedu u srijedu, 3. siječnja.

U drugom polufinalnom paru sastaju se Milan i Lazio. Milan je 27. prosinca u gradskom derbiju pobijedio Inter 1-0 nakon produžetaka, a pobjednika je odlučio pogodak Patricka Cutronea u 104. minuti. Dan ranije Lazio je identičnim rezultatom p...

19. travanj 2024 01:14