Strani nogometkaliniću stradao zglob

Triler na San Siru: Milan u produžecima eliminirao Inter iz Kupa, Perišiću poništen zgoditak

28. prosinca 2017. - 00:36
milan_rijeka23-280917

Nogometaši Milana izborili su plasman u polufinale talijanskog Kupa nakon što su u četvrtfinalu nakon produžetaka pobijedili gradskog suparnika Inter 1-0.

Pobjednika je odlučio pogodak Patricka Cutronea u 104. minuti utakmice na asistenciju Susa. Nažalost, u 75. minuti utakmice teren je zbog ozljede gležnja napustio hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić. Napadač Milana je iznesen s travnjaka nakon oštrog prekršaja Slovaka Milana Škriniara, a za sada nema informacija koliko je ozljeda teška.

Za Inter je cijeli susret odigrao Ivan Perišić, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 75. minuti. Perišić je u 23. minuti postigao gol za Inter, ali ga je sudac Marco Guida poništio nakon pregleda usporene snimke i to zbog zaleđa. Candreva je ubacio iz kornera, Škriniar glavom produljio ...

26. travanj 2024 01:25