Pretposljednja Verona razmontirala Milan

17. prosinca 2017. - 16:22

Milanski klubovi ni po čemu dobrome neće pamtiti 17. kolo talijanskog nogometnog prvenstva, jer je nakon iznenađujućeg domaćeg poraza Intera od Udinesea (1-3), slična sudbina zadesila Milan koji je u nedjelju sa 3-0 poražen na gostovanju kod pretposljednje Verone.
Verona je iz četiri udarca u okvir gola postigla tri pogotka, a strijelci su bili Caracciolo (24), Kean (55) i Bessa (77). Trećom ovosezonskom pobjedom Verona se privremeno izvukla iz opasne zone te je sa 13 bodova na 17. mjestu. Milan je sa 24 boda ostao na sedmom mjestu.
Nikola Kalinić bio je u početnoj postavi Milana, a zamijenjen je u 57. minuti. Hrvatski napadač je imao dva dobra udarca u prvom poluvremenu, ali nijedan nije završio u mreži.
Milan je dvoboj završio s desetoricom igrača, jer je u završnici isklju...

19. travanj 2024 16:27