Strani nogometVrsaljko asistent

Domaćini častili u Primeri: u četiri dvoboja ubilježili četiri poraza uz samo jedan postignuti zgoditak

11. prosinca 2017. - 09:43
2017-12-10T155057Z_1169112438_RC1E810FC8F0_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-BET-ATM.JPG

U susretu 15. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na gostovanju pobijedila Villarreal 2-0 ostvarivši prvu pobjedu nakon dva neodlučena ishoda.

Domaćin se odlično branio sat vremena, a utakmicu je prelomilo isključenje Danija Rabe u 60. minuti zbog oštrog prekršaja nad Sergiom Busquetsom.

Barca je s igračem povela u 71. minuti golom Luisa Suareza, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Lionel Messi u 83. minuti. Barcelona je mogla i ranije do prednosti i to već u trećoj minuti utakmice, no Gerard Pique je nakon ubačaja iz kornera pogodio vratnicu. Okvir gola je uzdrmao i Suarez u 67. minuti. Ivan Rakitić je odigrao cijeli susret za Barcu.

I u preostala tri nedjeljna susreta slavili su gosti. Atletico Madrid je pobijedio Real Betis 1-0, Athletic ...

20. travanj 2024 02:23