Strani nogomettalijansko prvernstvo

Inter sjaji s vrha: briljantni Omišanin s tri torpeda potopio Chievo

3. prosinca 2017. - 18:18
2017-12-03T160837Z_1937168125_RC140BCDCFD0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-INT-CHI.JPG

Nogometaši Intera preuzeli su vodstvo na ljestvici talijanskog prvenstva nakon što su u susretu 15. kola na San Siru pobijedili Chievo 5-0 uz tri gola Ivana Perišića i asistenciju Marcela Brozovića.

Inter je pružio sjajnu predstavu i pobjeda 'Nerazzurra' je mogla biti i uvjerljivija. Najbolji igrač utakmice ponovo je bio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je postigao tri gola, a odličnu predstavu pružio je i Marcelo Brozović upisavši jednu asistenciju.

Perišić je postigao vodeći pogodak u 23. minuti. Davide Santon odlično je prošao po lijevoj strani i pucao, Stefano Sorrentino je obranio, ali se lopta odbila do Perišića, koji je opalio iz prve i zabio za vodstvo domaćina. Na 2-0 je povisio Mauro Icardi u 38. minuti na Brozovićevu asistenciju, a u 57. minuti ponovo zab...

24. travanj 2024 11:05