Ostaloserie a

Juventus se dugo mučio, a onda je Mandžukić sjajno reagirao na ubačaj Barzaglija i probio gostujući bunker

27. studenog 2017. - 09:04

U susretu 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu pobijedio Crotone 3-0, a prvi pogodak na utakmici postigao je Mario Mandžukić.

Hrvatski reprezentativac je napokon započeo jednu utakmicu u napadu torinske 'Stare dame', dok je Gonzalo Higuain ostao na klupi. Hrvatski napadač je iskoristio priliku postigavši pogodak, a još je dva puta opasno zaprijetio vratima gostiju.

Juve je u prvom poluvremenu ima 83 posto posjeda lopte, ali nikako nije uspio probiti gostujući bunker. Jedinu pravu priliku u prvom dijelu imao je Mandžukić koji je u 43. minuti pucao glavom pored gola. Talijanski prvak je posve zasluženo stigao od prednosti u 52. minuti kada je Mandžukić sjajno reagirao na ubačaj Andrea Barzaglija i udarcem glavom svladao Alexa Cordaza.